Z našich akcí

Preventivní vyšetření zaměstnanců firmy Nestle

V měsíci červnu 2014 prováděli pracovníci Premedicalu BS preventivní vyšetření kardiovaskulárního systému pro zaměstnance firmy Nestle. Pětidenní akce probíhala v závodech v Olomouci, Holešově a na ředitelství v Praze.

 


 

Mamární akce v Brně (8. června 2013)

Společnost Premedical BS přispívá svým dílem ke zdravotnické osvětě a vítá všechny podobné snahy dalších organizací. Nejmasovější akcí je Pochod proti rakovině, kterou každoročně organizuje firma Avon. Společnost Premedical BS ve stejném termínu nabízí účastníkům pochodu i ostatní veřejnosti (ženám i mužům) preventivní mamární vyšetření zdarma. V letošním povodňovém roce byl pochod v Praze odložen. akce účinné prevence se ovšem v ordinaci brněnského Premedicalu, jak bylo plánováno, v sobotu 8. června 2013 konala.

Ve středisku na Mezírce 1 proběhlo v rámci boje proti rakovině prsu a osvěty bezplatné mamární vyšetření. Pro čekající zájemce z řad veřejnosti probíhala paralelně ve školící místnosti série opakovaných tematických přednášek.

Rozvržení účasti na mamárním skríningu se potvrdilo i zde – na dvacet žen přišel jeden muž.

Pokud někdo přijít chtěl a nemohl, nemusí litovat příliš. V menším rozsahu chtějí tuto akci pracovníci z týmu Premedicalu opakovat každou první středu v měsíci v 16 hodin opět v Brně na Mezírce 1. Průběžné bližší informace budou zveřejňovány v sekci Aktuality.

Mamární konzultace 08.06.2013 


Zdravé město – Hodonín (5. dubna 2013)

Tým pracovníků Premedicalu se 5. 4. 2013 zapojil do akce ke světovému dni zdraví (7. duben), kterou pro své občany zorganizovala hodonínská radnice. Pro zájemce prováděl bezplatné vyšetření kardiovaskulárního systému a lékařské konzultace. K dispozici dal rovněž akupresurní přístroj Marutaka, který zaujal mnoho přítomných.  

Ohlasy z místního tisku a několik fotografií najdete zde:

http://hodoninsky.denik.cz/zpravy_region/obrazem-svetovy-den-zdravi-oslavili-v-knihovne-i-japonskou-masazi-20130404.html